Červen 2011

Pretty Little Liars 2x03

30. června 2011 v 10:19 | Aria |  Pretty little liars-ke shlédnutí
ke stažení zde
titulky ke stažení zde


1.She ´s not there

27. června 2011 v 13:19 | Aria
ke stažení tady


Spoilery k 4.sérii

25. června 2011 v 10:40 | AriaMystická síla

22. června 2011 v 19:52 | Aria
MAgie je zvláštní mocná věc,která se musí umět používat správně.Magii rozlišujeme na bílou a černou.Bílou,protože kouzla která vyrábíme nejsou aby někomu pomohly.Černá,protože kouzla,která vysíláme směrem druhého mají negativní účinky.Všichni mají na magii jiný názor,ba někteří říkají,že vůbec neexistuje.je na každým aby uvěřil a poznal mocnou sílu magie.Právě se začínám magii učit a chci říct že magie opravdu exsistuje,ale prosím nevyužívejte jí například ke kouzlu lásky,když ho použijete a vynutíte si u někoho lásku.Je to tak že vy milujete jeho,ale on vás miluje jen,protoýe jste ho zaklela.
Vaše Aria

2x02-The Goodbye Look

22. června 2011 v 19:42 | Aria |  Pretty little liars-ke shlédnutí
kE sTaŽeNí TaDy
titulky jsou tady

True Blood' Cast Portraits!

19. června 2011 v 10:22 | Aria


Season 4 some photo

18. června 2011 v 11:21 | Aria
Entertainment, Spoilers, TV — June 9, 2011 9:54 am True Blood Season 4 Episode 2 “You Smell Like Dinner

17. června 2011 v 20:45 | Aria
Druhý díl true blood budou dávat 3.července.


Pretty Little Liars 2x01

16. června 2011 v 12:51 | Aria |  Pretty little liars-ke shlédnutí
ke stažení 2x01
ke stažení titulky

Promo plakáty

14. června 2011 v 20:40 | Aria

4x01 She´s Not There

14. června 2011 v 20:12 | Aria
Bude na internetu 26.6.

12.Evil is Going On

14. června 2011 v 20:03 | Aria
Eric a Russell leží na parkovišti před Fangtasií a spaluje je slunce. Ericovi se zjeví Godric a žádá ho, aby Russellovi odpustil a nechal ho jít. Eric to ale odmítá.
Sookie ve snu přiběhne v lese k obrovské svítící věci, která vypadá jako obří lustr. Když se k ní věc přiblíží, Sookie se probudí, vyfackuje Billa a odběhne za Ericem ho zachránit. Russell ji vyprovokuje, aby použila svou sílu - tu použije proti němu, Russella odstřelí pryč, čímž přetrhne pouta a Erica odtáhne do baru. Tam mu dá napít svojí krve, aby ho uzdravila.
Tara se probudí u Sama, který jí udělá snídani. Při té příležitosti jí řekne, že je měňavec. Probraný Eric požádá Sookie, aby odtáhla do baru i Russella kvůli Godricovi. Eric pak s Billem vymýšlejí, jak se upířího krále Mississippi zbavit.
Agenti z protidrogového chystají zátah v Hotshotu, na stanici doběhne Jason a chce je zastavit. Když zjistí, že to nepůjde, jedná na vlastní pěst. Taru dožene její minulost a podle Samovy rady se pokusí s tím něco provést - pro začátek si ostříhá vlasy.
Hoyt přijíždí na stavbu, kde na něj už čekají jeho matka, Summer a výchovný poradce Rakestraw, kteří mu chtěj vymluvit vztah s Jesicou. Hoyt je ale naprosto ingoruje.
Na Sama před barem čeká Lafayett, protože si zapomněl klíče. Když Sam odemyká, vidí Lafayette Samovy ruce celé od krve a hlas: "Jestli se mi postavíš do cesty, zabiju tě!"
Russell se pokouší se Sookie vyjednávat, aby ho propustila (nabízí jí svoje sídlo v Mississippi, pět miliónů dolarů a chce zabít Billa i Erica, na oplátku nechá Sookie a celou její rodinu na pokoji). Sookie odmítne, Russell jí začne vyhrožovat a Sookie spláchne zbytky Talbota do dřezu a rozrdtí je.
Crystal a Jason příjždějí do Hotshotu všechny varovat. Calvin se rozhodne schovat všechny drogy, zastaví je ale Felton, když Calvina střelí přímo do hlavy, protože se ničeho zbavovat nechce.
Sam zastihne Terryho, jak pláče štěstím, protože sám nějak nedokáže pobrat, že je tak šťastný. Pak jde Sam k Tommymu, kde zjistí, že jeho mladší bratr odešel.
Andy chce jet na šťáru do Hotshotu s agenty DEA, jejich velitel ho ale zastaví a Andy se vrátí zpět na stanici. Mezitím Felton šílí se zbraní v ruce, Jason se ho snaží přesvědčit, aby nedělal nic ukvapeného. Donutí pak Crystal, aby si k němu nastoupila do auta a odjela s ním, na Jasonovi pak nechá velký úděl, postarat se o všechny z jejich rodiny. Pak s Feltonem odjede.

Tara přijede domů a nachytá svoji matku s reverendem Danielsem. Pohádají se, ale hned poté se zase usmíří.
Sam se vrátí domů a zjistí, že ho Tommy vykradl. Lafayette má další vidinu - René stojí za Arlene a šeptá jí do ucha, že je uvnitř v jejím těle. Vyděsí se a jde to ihned zavolat Jesusovi. Ten mu slíbí, že hned přijede.
Do Fangtasie příjíždí Alcide na Ericovo zavolání. Pokud mu pomůže s Russellem, smaže všechny dluhy jeho otce. Chvíli si povídají se Sookie, Eric pak Russella odtáhne ven a spolu s Alcidem a Billem se ho jdou zbavit.
Agenti z protidrogového se vrací zpátky na stanici a přiváží i Jasona, který všechny varoval. Zrovna vyruší Andyho, když zkoumá lahvičku s Véčkem. Jesus příjíždí do baru Merlotte's. Zatímco Lafayette vyšiluje, Jesus je klidný a spíše vzrušený, říká mu, že se v něm zřejmě něco otevřelo a že i on byl jako malý učen magii a že je čaroděj.
Sookie se vrací domů a mluví s Tarou, společně se usmíří. Alcide přiveze Erica, Billa a Russella na jedno staveniště, o které se stará jeho otec s firmou Harveaux, Russella hodí do jámy, kterou začnou zaplňovat betonem. Ericovi se zjeví Godric a naposledy ho žádá, aby Russellovi odpustil. Eric opět odmítne, Russell jim naposled pohrozí, že jednoho dne toho budou litovat a pohřbí Russella pod betonovou vrstvu. Bill pak náhle zamkne Erica do pout, hodí ho do další jámy a nechá do ní téct další beton. Pak zavolá Rubinovi, aby zabil Pam.
Hoyt přivede Jessicu do nového domu a oznámí jí, že si ji chce vzít. Mezitím si paní Fortenberryová kupuje pistoli.
Sookie navštíví Bill. Poví jí o tom, že Russell i Eric jsou mrtví. Pak jí vyzná lásku a chce odejít. Zrovna v té chvíli přiběhne Eric, který se dostal z Billovy pasti a ihned poví Sookie, že Bill byl poslán za Sookie královnou Sophie Anne, aby mohl Sookie přivést kvůli její vílí krvi. Také vyzradí, že to byl právě Bill, kdo Sookie nechal zmlátit první den, co ji potkal, aby jí mohl dát napít své krve a vytvořit si k ní pouto.Sookie se zlomeným srdcem zruší její pozvání do svého domu a vyhodí Billa ven. Pak pošle pryč i Erica, jeho pozvání však nezruší.
Eric se vrátí do baru, Pam mu oznámí, že zabila Rubina, který se ji snažil oddělat. Sam honí Tommyho autem, když ho má na dohled, rozpoutá se honička v lese. Pohádají se, Tommy pak chladně odkráčí a Sam vystřelí...
K Billovi přichází královna, protože věří, že je u něj Sookie. Byla to však léčka a Bill vyzve Sophie Anne k souboji.
Sookie navštíví v noci nešťastná hrob svojí babičky. Když se vyplakává, zjeví se na hřbitově Claudine a spolu s ostatními vílami najednou zmizí v září zlatavého světla.
ke stažení http://www.ulozto.cz/9207530/prava-krev-true-blood-03x12-zlo-pokracuje-cz-tajmik-avi

11.Fresh Blood

14. června 2011 v 19:57 | Aria
Bill vtrhne do Fangtasie, chce najít Sookie, zastaví ho ale Pam. Sookie dostane ze sklepa Yvetta a společně Pam zajmou. Sookie pak s Billem odejdou dřív, než se vrátí Eric.
Lafayette a Jesus spolu mluví o tom, co viděli, když si dali Véčko a Jesus se ho snaží přemluvit, aby to zkusili ještě jednou. Lafayette se ale brání.
Crystal má zase debatu s Jasonem ohledně toho, že je panterodlak a že si musí vzít svého nevlastního bratra a mít s ním mláďata do konce života. Jason je z toho celý rozrušený a raději odejde heldat Sookie.
Hoyt a Jessica jsou konečně zase spolu, Jessica mu řekne o tom, jak zabila kamioňáka a že nechce pít Tru Blood, ale jenom lidskou krev. Hoyt se ale nabídne Jessice sám, aby z něj mohl pít a nic si z toho nedělá.
Eric najde Russella v galerii. Řekne mu, proč zabil Talbota. Místo boje však Russellovi nabídne spojenectví a chce mu dát skrze víly možnost promenádovat se po světě za denního světla. Russella to zaujme. Mezitím Yvetta vybílí pokladnici Fangtasie a uteče, Pam se dostane na svobodu.
Tara jde navštívit v noci Eggsův hrob. Arlene se s Holly domlouvá na nějakém tajném zákroku. Do toho vtrhne do baru opilý a naštvaný Sam. Pohádá se s Terrym i Arlene a Holly, servírky naštvaně odejdou.
Jason stále marně hledá Sookie. Summer večer navštíví Hoytovu matku, že ji Hoyt nechce a že jeho matku zklamala. Paní Fortenberryová se však nehodlá vzdát tak rychle.
Tara si přisedne k Andymu v baru a poví mu, že ví o Eggsově smrti. Andy se před ní vyzpovídá, jak se to všechno událo. Sam si vylívá vztek na Tommym, ten se brání a Sam ho vyhodí.
Když Sookie a Bill jedou autem pryč, zastaví je náhle Russell a Eric. Holly zatím provádí rituál pro Arlene a její dítě. Jason se sejdem s Kitchem (studentík, který krade Jasonovu starou "slávu") a obviní ho z toho, že bere Véčko. Kitch to uzná, ale je v pohodě, protože mu to nikdo nemůže dokázat.
Lafayette se v noci probudí a má halucinace. Russell odvede Sookie do Fangtasie. Eric se mezitím svěří Billovi se svým plánem. Tara a Sam jsou sami v baru a popíjejí a následně se spolu vyspí.
Terry probudí Arlene v posteli plné krve. Arlene potratila. Jason se vrací domů ke Crystal a omluví se jí, chce s ní být napořád. Crystal chce, aby spolu odešli do Hotshotu a zastavili řádění jejího otce a Feltona.
Eric ve Fangtasii zatím s Billem rozjíždí svůj plán proti Russellovi. Arlene je v nemocnici smířená s tím, že přišla o dítě, doktor ale jí a Terrymu řekne, že je naštěstí všechno v pořádku.
Russell nechá Erica, aby se jako první napil ze Sookie. Zkusí to a bez problému vyjde na sluneční světlo. Pak za ním vyjde i Russell. Bill mezitím žadoní, aby mohl nakrmit Sookie, jinak zemře. Eric před Fangtasií chytne Russella do stříbrných pout, jsou tak k sobě připoutaní a rozhodnutí spolu zemřít.
ke stažení http://www.ulozto.cz/9206611/prava-krev-true-blood-03x11-cerstva-krev-cz-tajmik-avi

10.I Smell a Rat

14. června 2011 v 19:50 | Aria
Sookie se oficiálně dozvídá od Billa, že je víla a že je v ohrožení, protože upíři měli údajně všechny víly vyhladit. Tara a Jason se teď musí postarat o zbytky Frankova těla. Sam je úplně vyvedený z míry a snaží se uklidnit.
Samovy vzpomínky z roku 2003: Sam a nějaká žena vtrhnou do pokoje s pytlíky plnými cenností. Líbají se spolu, ale jeho přítelkyně ho zradí a pošle na něj svého chlapa. Ukradnou lup, utečou a nechají Sama v pokoji.
Bill se snaží přesvědčit Sookie, že ji opravdu miluje a nejde jen o její krev. Eric sepisuje závěť a odkazuje všechno Pam, to rozčílí Yvettu. Lafayette chce Calvinovi co nejrychleji pomoct, dá mu proto upíří krev. Jen co se Calvin probere, naštve se a uteče. Nakáže jí, aby zůstala s Feltonem, že se nesmí její krev skřížit s Jasonovou.
Flanaganová se snaží distancovat od všeho co kdy Russell udělal. Rozhovor v televizi sleduje Bill, vyruší ho ale Eric a chce si promluvit o Sookie. Navzájem se obviňují ze lží, konec rozhovoru slyší Sookie a pošle Erica pryč.
V televizi mluví Steven Newlin o tom, jak jsou upíří nebezpeční. Tento rozhovor zase sleduje Arlene v baru a sama si k tomu ještě přisadí. Jessicu to naštve a seřve ji. Tommy využije situace a zkusí Jessicu sbalit. Neúspěšně. Hoyta chce mezitím v autě svést Summer.
Sookie a Billa vyruší v Jasonově bytě Tara a Jason. Bill odejde a Tara poprvé řekne Sookie, co všechno jí Frank provedl. Bill varuje Jasona před vlkodlaky. Jesus chce s Lafayettem zkusit dát si Véčko.
Pátrání po Russellovi stále pokračuje. Sama se v baru všichni bojí, myslí si, že Sam někoho zabil. Holly mu nabídne lék proti vzteku, Sam s ní ale vyběhne a vynadá jí, brzo se ale uklidní.
Arlene řekne konečně Terrymu, že to není jeho dítě. Terrymu to však nevadí a chce ho vychovat jako vlastní. Jason se přizná Sookie, že zastřelil Eggse, ta chce, aby řekl Sookie pravdu. Jesus a Lafayette jsou po Véčku naprosto mimo a v úplně jiném světě, ve "snu" potkávají svoje příbuzné, čaroděje a šamany...
Sookie má sen, ve kterém za ní přijde Eric a tvrdí jí, že sama dobře ví, že Billovi nemůže věřit. Jason chce říct Taře o Eggsovi, ale nedokáže to. Políbí se, Tara najednou odběhne a Jason jí nakonec řekne, co provede. Sookie nechá Jasonovi vzkaz, že někam odešla a brzy se vrátí.
Jessica jde domů a před budovou někdo nechal zapálený kříž a do okna jí hodí kámen.
Samovy vzpomínky z roku 2003: Žena a její přítel, kteří Sama zradili jsou v lese a počítají peníze. Sam jako pes přiběhne k nim, vezme si od nich všechno, co mu vzali. Muž ho vyprovokuje a žena na něj zaútočí se zbraní. Vystřelí, ale mine, výstřelem zareaguje Sam a zabije ji.
Sookie jde za Ericem, aby jí řekl, proč nemůže Billovi věřit. Začnou se spolu líbat, vyruší je ale Pam. V soukromí po něm pak chce, aby Sookie předal Russellovi a zachránil tak sám sebe.
Russell si najde prostituta, který je Talbotovi podobný a odvede si ho. Arlene požádá Holly, aby jí řekla o způsobech, jak se zbavit dítěte. Hoyt se vyzná Jessice, že se rozešel se Summer a že s ní chce být, Jessica mu ale není schopná nijak odpovědět. Hoyt odejde pryč z baru, vyprovokuje ho Tommy, Hoyt mu vrazí a Tommy se promění v psa a zaútočí na něj. Jessica dá rychle Hoytovi svoji krev a řekne mu, že ho miluje.
Bill vtrhne k Jasonovi a hledá Sookie. Seřve ho a Jason ho z domu vyžene, aby k němu nemohl jít. Jen co Bill zmizí, objeví se v jeho pokoji černá puma, která se záhy promění v Crystal.
Russell dělá z prostituta Tonyho Talbota a mluví tak s ním. Tony chce odejít, ale Russell ho zastaví a rozpláče se před ním. Pak ho probodne dřevěným kolíkem a rozloučí se s ním.
Eric zamče Sookie ve sklepě Fangtasie.
ke stažení http://www.ulozto.cz/9205779/prava-krev-true-blood-03x10-krysa-v-dohledu-cz-tajmik-avi

9.Everything is Broken

14. června 2011 v 19:43 | Aria
Eric vtrhne do Fangtasie a v naprosté panice potřebují s Pam sehnat nějaký úkryt před Russellem. Než stihnou utéci, navštíví ho Nan Flanaganová s bandou ozbrojených upířích federálních agentů. Russell v sídle pláče nad mrtvým Talbotem a všimne si, že mu byla ukradnuta jeho vikingská koruna.
Bill poví Sookie, že je pravda, že si o ní vedl složku, svádí to na fakt, že chce zjistit proč tak moc přitahuje Erica Northmana a taky aby zjistil, co je Sookie vlastně zač. Crystal má problémy s Feltonem. Při hádce je zastihne Jason s nabitou zbraní, Crystal si náhle začne vymýšlet, že Jason ji unesl a znásilnil. Chlapi se do sebe pustí, Crystal pak Feltona omráčí. Pak si z jeho bundy vezme balíček s upíří krví
Ve Fangtasii probíhá videohovor Erica, Nan a Autorit na druhé straně. Eric obviní Russella z velezrady a z vraždy Soudce. Také naráží na vlkodlaky, že vyhladili jeho rodinu, to všechno také Russellovou rukou. Flanaganová zavře Erica s Pam do vazby, dokud Autorita nerozhodne o jejich osudu. Tara je u Sama na kafi a Sam se snaží s ní popovídat o tom, co se jí stalo. Samovi se ozve Terry, že je v Samově domě hluk a Arlene nemůže spát. Sam jde zatrhnout Tommymu jeho sexuální hrátky s holkou, kterou sbalil na baru.
Crystal a Jason nechají svázaného Feltona někde v lese a zavolají policii. Pak ujedou. Jesus si odvede ráno Ruby Jean zpátky do ústavu, s Lafayettem si slibují, že se brzo uvidí. Když ráno přijde Jason s Crystal na stanici, zastihnou tam plačící ženu jmeném Rosie a Andyho, který vypoví, že Rosiin manžel Kevin byl včera skoro rozmašírovaný, když jel večer pro chlapa svázaného v lese, který měl u sebe balíček upíří krve. Crystal se na chodbě ve stanici setká s T-Dubem (její bratranec, vězeň), kterého zrovna odvádějí k obžalobě. Jason navede Andyho na Hotshot, kde minule dělali šťáru a kde se teď prý obchoduje s upíří krví.
Tara se zúčastní sezení žen, které byly v minulosti znásilněny. Mezi nimi je také nová servírka Holly. Sookie si prohlíží svoji složku, kterou o ni Bill vedl, náhle jí zavolá Hadley, aby za ní přijela do akvária v Monroe. Tam jí poví, že se zapletla se Sophie Anne a že jí toho o Sookie hodně řekla a bere si to za vinu, proč teď po Sookie všichni jdou. Hadley jí také ukáže svého syna a chce vědět, jestli malý Hunter je taky jajo Sookie. Zjistí se, že ano. Jakmile to Hadley zjistí, rychle s ním uteče pryč
Tommy se pohádá s Arlene, která ho obviní, že jí ukradl část z jejího dýška. Sam Tommymu vynadá a Arlene jde uklidnit Holly. Ta se jí svěří, že dítě, které čeká, není Terryho a bojí se celé té lži, kterou bude muset uvádět. Také jí poví, že dítě nechce.
Bill se probouzí do světa víl. Setká se v něm s Claudine. Zaútočí na ni, ta ho odzbrojí světlem, jako to umí Sookie a žádá ho, aby se k Sookie už nepřibližoval, Bill se z ní pokusí vytáhnout, co je vlastně Sookie zač.
Pam se bojí o svůj a Ericův život, Eric jí řekne, že je na čase, aby si stvořila svého vlastního upíra. Hoyt přijde do baru se Summer. Jessicu to rozruší. U Merlotte's Jason poví Crystal, že se chystá velký zátah na její rodinu, Crystal chce všechny varovat. Do třetice na stejném místě spolu flirtují Jason a Lafayette. Všimne si toho Tara a popřeje bratranci hodně štěstí, ačkoliv je stále pořád dost mimo. Jessica se přijde Hoytovi omluvit, ten se jí svěří, že Summer ve skutečnosti nesnáší a že je s ní jen proto, aby nemusel tolik myslet na Jessicu. Tu to rozpláče, toho si všimne Tommy a jde ji hned utěšit.
Před Fangatasii opět přijede Flanaganová se svým komandem z Americké ligy upírů. Ze střechy to pozoruje Russell a odpřísáhne jim všem pomstu. Nan přináší Ericovi nové zprávy. Celá Autorita se od Erica distancuje, nechce si špinit ruce a Eric dostane rozkaz, aby se o Russella postaral sám.
V baru začne být opět rušno. Pro Crystal si přijde Calvin. Jason se s ním chce porvat, vyprovokuje ale hlavně Sama a ten Calvina zmlátí do bezvědomí. Polomrtvého ho pak odveze do nemocnice Jesus a Lafayette, Crystal se naštve na Jasona, vezme mu auto a odjede za nimi. Taru přepadne Franklin. Ta nechápe, jaktože je upír, kterého údajně zabila, je na živu. Frank ji chce zabít jako důkaz toho, jak moc psychopaticky ji miluje. Když málem přijde k nejhoršímu, vyjde proti Frankovi Jason a zastřelí ho. Dřevěnou kulkou.
Bill večer navštíví Sookie. Vypráví jí, že zřejmě kvůli tomu, že vypil velké množství její krve se dostal na podivné místo, kde se dozvěděl, kým Sookie je. Flanaganová míří ve své limuzíně na letiště, sleduje televizi, kde v přímém přenosu zpráv zabije Russell moderátora. Celému světu pak přednese, že nesnáší lidi a sám sebe určí jako pravou tvář všech upírů. Nakonec celému lidskému pokolení slíbí, že upíří je všechny do jednoho sežerou.
ke stažení http://www.ulozto.cz/9196647/prava-krev-true-blood-03x09-vsechno-je-zlomene-cz-tajmik-avi